Süpertotobet'e Git!

Süpertotobet Canlı Destek

Süpertotobet Canlı Destek

Süpertotobet sitesinde site yetkilileri ya da diğer adıyla müşteri hizmetleriyle iletişim kurma konusunda, süpertotobet canlı destek bölümünü kullanabilirsiniz. Dünya standartlarında, kaliteli ve en geniş bahis seçenekleriyle hizmet veren bu sitede yer alabildiğiniz andan itibaren yani hesap açtığınız andan itibaren, gereken desteğin müşteri hizmetleri tarafından sağlandığını göreceksiniz. 2015 yılından itibaren Türkiye pazarında kesintisiz hizmet veren site, müşteri memnuniyeti prensipleri dahilinde iletişim seçeneklerini hazırlamıştır. Bu seçeneklerden bir tanesi de, canlı destek bölümü olarak dikkat çekmektedir.

Süpertotobet Canlı Destek Herkese Açık mı?

Hazırlanmış canlı yardım bölümüne bakar iseniz, bu bölümün sadece üye olan şahıslara hizmet verecek şekilde meydana getirildiğini görebilirsiniz. Siteyi açan herkes, canlı yardım bölümünü görebilir ancak müşteri hizmetleri temsilcisiyle bir iletişim bu kanal üzerinden kuramaz. İletişime geçmek için aşağıda belirtilen işlemlerin yapılması gerekecektir.

Süpertotobet Canlı Yardım İle Nasıl Görüşülür?

Görüşmeyi nasıl yapacaksanız? Önce giriş işlemini yapın yani siteyi açın. Ana ekranı açtıktan sonra sağ alt köşeye doğru bakmanız gerekecektir. Burada canlı yardım bölümüne ulaşacağınız bir sembol göreceksiniz. Seçim işlemini yapın, hemen sitenin ismi ile birleştirilmiş canlı destek hattı şeklinde Türkçe bir pencerenin açıldığını göreceksiniz. Alt bölüme doğru baktığınızda, isminiz, kullanıcı adınız gibi bilgilerin talep edildiğini göreceksiniz. Bunları doldurmalısınız. Arkasından bağlantı kurulacak departman bölümünden seçim işlemini yapacaksınız. Bu işlemi de yaptıktan sonra, en altta görmüş olduğunuz kırmızı renkli ve üzerine Türkçe yazılmış görüşmeye başla butonuna basacaksınız. Görüşmeniz yazarak görüşme olacaktır. Sesli ya da görüntülü sohbet özelliği değildir. Yazı yazmak suretiyle müşteri hizmetleri temsilcisine birebir ulaşacaksınız. Tabi ki kullanacağınız dil seçeneği Türkçe olacaktır.

Süpertotobet Canlı Yardım Hangi Saatler Çalışıyor?

Sitenin meydana getirmiş olduğu süpertotobet canlı destek uygulaması, 24 saat boyunca çalışmaktadır. Herhangi bir günde ve bugün içerisinde herhangi bir zamanda iletişime geçebilirsiniz. Teknik problem ile karşılaşır ve canlı yardım bölümünün çevrimdışı olduğunu görür iseniz, bu durumda hemen alternatif iletişim seçeneği olan elektronik posta servisini kullanabilirsiniz. Böyle bir durumda, başvuru yapıp kullanmanız gereken elektronik posta adresi, destek@supertotobet.com olarak belirlenmiştir. Tabi ki Türkçe, tabi ki her gün, her saat kullanacaksınız.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir