Süpertotobet'e Git!

Süpertotobet Yeni Adresi Ne Oldu?

Süpertotobet Yeni Adresi Ne Oldu?

Kısa bir süre önce bilgi teknolojileri iletişim kurumu siteyi kapatmış olmak ile birlikte, süpertotobet yeni adresi ne oldu? Sorusunun karşılığında, aktif yani açık olan adresin supertotobet.com olduğu görülebilmektedir. Sizde Türkiye ip adreslerinden sorunsuz bir şekilde siteye ulaşmak istiyor olabilirsiniz, hesap açmak istiyor olabilirsiniz. Bulunan bir hesabınıza giriş yapmak istiyor olabilirsiniz. Bu yeni giriş adresini kullanmanız gerekecektir.

Süpertotobet Yeni Adresi Ne Olacak?

Peki, bu adreste mutlaka tespit edilip engelleneceğine göre, bir sonraki adres ne olacaktır? Herhangi bir belirleme yapılmış mıdır? Baktığınızda site içerisinde herhangi bir paylaşım yapılmadığını göreceksiniz. Sadece ana sayfanın üstünde, kullanmakta olduğu resmi adresin tanımlandığı görülecektir. Bunun dışında bir sonraki adres şeklinde herhangi bir paylaşım yapılmamıştır. Müşteri hizmetleri ile görüşmeniz, herhangi bir şey değiştirmeyecektir. Elde edebileceğiniz bir bilgi yoktur.

Süpertotobet Yeni Adresini Kim Belirledi?

Peki yeni adresi belirleyen kimdir? Nasıl bir işlem yapılmıştır? Aklınıza geliyor ise, Türkiye’de bir şahıs tarafından, Türkiye’de bir gerçek kişilik ya da Türkiye’de bir tüzel kişilik tarafından veya Türkiye’de bir ortaklık tarafından adres değişim işleminin yapılmadığını bilmelisiniz. Sadece bu siteyi ticari anlamda kuran ve işleten limited şirketi tarafından bu işlem yapılmaktadır. Adres değiştirilmekte, duyurulmakta, bildirimler ile gündeme getirilip, site dakikalar içerisinde kullanıma açılmaktadır. Yeni giriş adresini öğrenme konusunda bu yazıda gördüğünüz gibi, sitemizi veya bu sitenin müşteri hizmetlerini ya da sitenin sosyal medya hesaplarını ve uygulamalarını kullanabilirsiniz.

Süpertotobet Yeni Adresi Beni Etkiler mi?

Süpertotobet yeni adresi ne oldu? Sorusuna şu an için, supertotobet.com adresinin olduğu görülmüştür. Peki yeni adres beni etkiler mi? Yani üye olan şahısları etkiler mi? Endişelenmeyin, hesabınız geçerlidir. Bildiğiniz üzere, paylaştığınız tüm bilgiler ile birlikte, göndermiş iseniz belgeler veri tabanında kayıt altında tutulmaktadır. Üyelik iptal işlemi site tarafından ya da kullanıcı tarafından yapılana kadar, bu belgeler ya da bilgiler, şifreleme programları ile korunmaktadır. Silinmesi, iptal edilmesi, yeniden talep edilmesi gibi bir durum söz konusu olmaz. Üstelik adres değişiminin yapılması nedeniyle böyle bir talebin gündeme gelmesi de mümkün olmayacaktır. Siz, yeni adresi internet sağlayıcılarına yazın. Hesabınız ile siteyi kullanmaya devam edelim.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir