Süpertotobet'e Git!

Süpertotobet Bitcoin Kabul Ediyor mu?

Süpertotobet Bitcoin Kabul Ediyor mu?

Süpertotobet sitesinde finansal işlemlerde yani para yatırma ve çekme işlemlerinde, süpertotobet bitcoin kabul ediyor mu? Sorusunun karşılığını alabilirsiniz yani bu yöntem üzerinden para yatırma ve çekme işlemini yapabilirsiniz. Eğer süpertotobet sitesine iz bırakmadan para yatırma yöntemlerini ya da iz bırakmadan para çekme yöntemleri kullanmak istiyor iseniz, bu doğrultuda desteği sizlere, gereken desteği sizlere, kripto para seçeneği ile de verecektir.

Süpertotobet Bitcoin İle Para Yatırma

Tercih etmeniz durumunda, süpertotobet bitcoin ile para yatırma seçeneğini kullanabilirsiniz. Elbette ki bu sayede hiçbir şekilde adınız, soyadınız, banka hesabınız, kredi kartı numaranız, banka kartınız gibi herhangi bir bilgi gündeme gelmeyecektir. Tamamen gizlilik prensipleri dahilinde hareket edeceksiniz. Süpertotobet sitesine çok hızlı ve çok güvenli bir şekilde para transfer işlemini yapacaksınız. En fazla 5 dakika içerisinde, bitcoin ile yaptığınız yatırımın hesaplara geçtiğini görebilirsiniz. Hesabım, para yatırım bölümünü tercih ettiğinizde, yatırım seçeneklerinden bir tanesinin, bitcoin yöntemi olduğunu göreceksiniz. Seçmeniz ile birlikte, para yatırma talep formu ile karşı karşıya kalacaksınız. Verilen Türkçe yönergeler doğrultusunda, para transfer işlemini, para yatırma talep formu üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Süpertotobet Bitcoin İle Para Çekme

Tıpkı para yatırma işleminde olduğu gibi, kazanılan paralar hakkında da süpertotobet bitcoin ile para çekme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Açtığınız hesabınıza para yatırdıktan ve yatırdığımız para ile en az 1 defa para kazanma şansını elde ettikten sonra, para çekme talep formunu açabilirsiniz. Hesabım, para çek sıralaması ile hareket edip, seçeneklerden bitcoin seçeneğini tercih edeceksiniz. Size ait bitcoin hesap numaranızı yazıp, çekmek istediğiniz para miktarını en az 100 Türk Lirası ve en fazla 20.000 Türk Lirası olacak şekilde girmeniz yeterlidir.

Süpertotobet Bitcoin İşlemlerinde Komisyon Alır mı?

Gördüğünüz gibi, süpertotobet bitcoin kabul ediyor mu? Sorusunda yatırım ve ödeme işlemlerinin yapıldığı belirtilmiştir. Peki her iki seçenekte de süpertotobet bitcoin işlemlerinde komisyon alır mı? Sadece bitcoin yönteminde değil, herhangi bir finansal yöntemle alınan herhangi bir komisyon bulunmamaktadır. Yatırdığınız para üzerinden site ya da finansal departman kesinti yapmaz, komisyon almaz. Verdiğiniz para çekme talimatı üzerinden, site ya da finansal departman komisyon almaz ve herhangi bir kesinti yapmaz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir